روش های ارسال کالا

1. سفارش ها در شهر تهران صرفا توسط پیک ارسال می گردد.
2. در شهرهای مجاور شهر تهران ، سفارش ها علاوه بر پیک توسط باربری نیز ارسال می گردد.
3. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از طریق باربری ارسال می گردد.
 
توضیحات :
در مواردی که ارسال توسط باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد
 
مدت زمان سفارش های ارسالی در شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 1 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردد و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

 

سفارش هایی که قرار است از طریق باربری ارسال گردد، در صورتیکه قبل از ساعت 3 بعد از ظهر نهایی شده باشند، در همان روز تحویل باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد ، کالا را به مقصد خواهند رساند.

مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش ،مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت ما را از این مورد مطلع سازند.

 

 

 

 

     این سایت متعلق به فروشگاه چسب جوهرچی میباشد.
     
دی ان ان